Jarní úklid v těle za 14 dní!


PŘEDSTAVTE SI SVÉ TĚLO JAKO DŮM!
Jak často uklízíte? Každý den? Každý týden? Pouze dvakrát do roka? Na jaře a na pod
zim? Když má dorazit tchýně?:-) A jak často uklízíte své tělo? Myslím uvnitř?

Ano, v našem těle se každý den tvoří nepořádek, tak jako v bytě nám sedá prach, tak se nám ve střevech usazují zbytky lepku. Každý den se pohybujeme po rušných místech plných těžkých kovů, používáme agresivní čistící prostředky, máme výplně v zubech, užívame léky a konzumujeme umělé potraviny. Jaké to má důsledky? V našem těle putuje průměrně o 350 druhů chemických látek více než před padesáti lety a to je řádný koktejl! Tyto látky nám zatěžují jednotlivé orgány a my to nejčastěji pociťujem jako ÚNAVU, NIC SE NÁM NECHCE, MÁME ALERGII, BOLÍ NÁS HLAVA, MÁME RÝMU A RŮZNÉ VYRÁŽKY, ZADRŽUJEME V TĚLE VODU, NEMŮŽEME POČÍT MIMINKO, ŽENY MAJÍ ROZHÁZENÝ MENSTRUAČNÍ CYKLUS ČI HO VŮBEC NEMAJÍ A MUŽI MAJÍ PROBLÉMY S PLODNOSTÍ ČI EREKCÍ. Naše orgány jsou zatížené a unavené stejně jako my.

Na tyto stále opakující se problémy, vlastně naše moderní doba nezná řešení:-( Když máte rýmu dají Vám sprej, který Vám zabrání tvorbě hlenu, ale už nikdo nedomyslí, že ten hlen chce z těla z nějakého důvodu a když na tu silnici dáme závoru asi půjde jinou cestou. Na vyrážku máme mastičku, na bolest hlavy ibuprofen, na únavu kávu a sladkosti, na srovnání cyklu hormonální antikoncepci a pro muže léky na potenci.

uklid2Každá nemoc je vlastně jako hromada nepořádku, o kterou každý den zakopáváme… Znáte ty chuchvalce v rozích? Nedotažené kohoutky v koupelně? Hromadu neposkládaného prádla či fleky na zdech? Tak to jsou přesně ty naše nashormážděné toxiny, rýmy a vyrážky:-) Toto vše má pouze jediné řešení, a tím je ÚKLID!

Detoxikace těla v dnešní době není cizí slovo, ale jakou cestu zvolit? A jak často? Sama jsem prošlapala několik cest a hledala odpovědi na svoje otázky. Začala jsem čínskou medicínou, pokračovala ajurvédou i energetickou medicínou. Odešla jsem s diagnostikou svého těla a s několika lahvičkami plných bylinek a jiných přírodních preparátů na očistu jednotlivých orgánů. Bohužel nefungovalo to:-( Zde najdete více z mého příběhu.

Pak jsem po několikáté uslyšela větu „Nechť je jídlo tvým lékem!“ A uviděla její nový význam… Bylinky nejsou jídlo, léky nejsou jídlo,… Podívala jsem se co je u mě doma jídlo, protože aby toto tvrzení mohlo fungovat musí být jídlo skutečným jídlem a ne umělé obarvené lži, které dnes tvoří většinu trhu! Myslím tím i výrobky s nápisem RACIO a LIGHT.

Jídlo se stalo mojí odpovědí na všechny otázky! Čím se uzdravit? JÍDLEM. Čím se vyčistit? JÍDLEM. Čím se vyživit? JÍDLEM. Jak často uklízet v našem těle? No přece stejně často jak často jíme… KAŽDÝ DEN! Skutečné jídlo nás má vyživit a vyčistit KAŽDÝ DEN!

cerpacky
Jak skutečné jídlo vypadá? Jak ho poznat? Co uvařit, aby mi to nezabralo půl dne? Připravila jsem pro Vás online program JAK SE(BE) UZDRAVIT! Jedná se vydatný úklid Vašeho těla za 14 dní! Mám pro Vás konkrétní rozpis na každý den, videorecept, nákupní seznam, nové skutečné potraviny a superpotraviny pro naše tělo… To vše stručně a jednoduše, tak aby jste mohli chodit do práce, starat se o děti… Tento program jsem sestavila na základě vlastní zkušenosti a několikaleté praxe se svými klienty. Navíc teď nikam chodit nemusíte:-) Z pohodlí u Vás doma si vytisknete nákupní seznam, nakoupíte suroviny a podle videoreceotů si uvaříte nová jídla.

Plně chápu, že se Vám úklizet nechce… Ale znáte ten pocit, když vše uklidíte? Rozhlédnete se po domě a vidíte krásně čisto a uklizeno. A ten pocit… Najednou jde všechno lépe, těšíte se domů, lépe se Vám dýchá, lépe se Vám žije… Stačí se jen rozhodnout a začít! Vaše tělo Vám bude vděčné celý život!

Zdenka Solari

Jmenuji se Zdenka Solari a miluju žít život naplno! A jídlo je pro mě palivem na této cestě! Stravování pro mě není o příkazech, tabulkách a vědeckých doporučeních... Vnímám jídlo jako příběh každého z nás. Každý jsme jiný a hledám s klienty "Chuť toho jejich života" individuálně. Změňte své stravování a změnte tak i vztah k sobě samým! Více o mne se dozvíte zde>>

Komentáře