Jídlo a sex!

Láska prochází žaludkem. I moje babička říkávala, že spokojený muž je ten co má plný žaludek a prázdný pytlík… Platí tohle babičino moudro i dneska? 

Jídlo a sex, dvě témata, které řeší snad úplně každý. Napadlo Vás někdy jak moc spolu tyto témata souvisí? Chodí za mnou ženy, které jsou nespokojené s tím jak vypadají. Drží nejrůznější diety, aby zhubnuly či přibraly pár kilo. Některé jsou ochodné podostoupit opravdu úmorné diety. Nejčastěji se poslední dobou setkávám s páry, kterým se nedaří počít miminko a investují někdy i několik stovek tisíc do umělých oplodnění a dalších metod. Všichni toužíme být krásní a milovaní! A to je naše motivace na každém kroku. Mám, ale pro Vás špatnou zprávu, tento pocit se nedá koupit. Dnes máme tolik možností: větší prsa, menší prsa, viagra, nejrůznější erotické pomůcky, prodlužování vlasů, parfémy, znecitlivující gely… Nevěřím tomu, že muž který si maže před milováním znecitlivující gel či někde potají polyká viagru se cítí šťastný milovaný. Řekla bych, že naopak. Snaží se uspokojit a neztratit svoji ženu a dá za to cokoliv! Bohužel dnešní doba je doba jednoduchých a rychlých produktů nikoliv řešení…

sex3

Příběhy z praxe:

Žena, která nemohla otěhotnět. Měla časté záněty v těle. Záněty zubů, vaginální záněty spojené s výtoky atd. Změnou stravy jsme upravili její ph krve v těle, a tím i ph v děloze. Vrátil se jí menstruační cyklus a za pár měsíců už bylo miminko v bříšku. Navíc z jejího těla odešly všechny záněty, celé těhotenství proběhlo v pořádku, zkvalitnily se jí vlasy i pleť.

Muž, který byl víc „při těle“ neměl vůbec chuť na sex a když už přišla, tak bohužel jeho mužství stejnou touhu nesdílelo. Jedl v rychlosti polední menu v restauracích, polotovary, pil kávu několikrát za den a někdy i energetické nápoje… Proč? Chtěl vybudovat firmu, aby zajistil rodinu. Celé to vedlo k usazování nečistot a těžkých kovů v jeho těle a k necitlivosti. Jídlem jsme jeho tělo vyčistili od chemie, kila šla dolů a sebevědomí nahoru.

Nenabízím jednoduché a rychlé produkty, protože nefungují! 

 

K čemu je dobré podstoupit drahou, složitou a často i nepříjemnou očistnou kůru, když se pak zpátky vrátite ke svým zlozvykům? Někdy je potřeba si opravdu máknout. Když se ke svému tělu chováte několik desítek let jako že neexistuje, jeho projevy Vás obtěžují a když Vás bolí hlava dáte si Ibalgin, nečekejte zázraky do tří dnů.

To co nabízím je cesta, kde se naučíte pečovat o své tělo dlouhodobě. Jednoduché kroky každý den, které vedou ke zdraví! Prvních 7 jednoduchých kroků najdete v mém Ebooku ZDARMA.

Nestačí pouze číst! Pokud chcete pocítit sílu Vaše těla, jak může fungovat mám pro Vás 14 dní online kurz. Každý den Vás provedu snídaní, svačinou, obědem, svačinou a večeří. Mám tady pro Vás nachystaný nakupní seznam a každý recept natočený na video. Během 14 dní se naučíte pít vodu, vařit ze zdravých a kvalitních potravin JEDNODUŠE! Nesnáším diety a složitosti:-) Mám ráda výborné, jednoduché a zdravé jídlo a to Vás v kurzu naučím:-) Po 14 dnech ucítíte rozdíl! Reference si můžete přečíst zde.

Každý jsme originál a máme svůj životní příběh. Pokud chcete řešení na míru přímo pro Vás, nabízím i osobní konzultace.

Mějte krásné léto! <3

PS: A nebojte se, taky miluju dobrou kávu a cheesecake:-) Laskominy a malé hříšky jsou povoleny:-)

PPS: Vím, že čestina není moje silná stránka, tak ji prosím omluvte. Věřím, že obsah je pro Vás cennější než moje gramatika:-)

Zdenka Solari

Jmenuji se Zdenka Solari a miluju žít život naplno! A jídlo je pro mě palivem na této cestě! Stravování pro mě není o příkazech, tabulkách a vědeckých doporučeních... Vnímám jídlo jako příběh každého z nás. Každý jsme jiný a hledám s klienty "Chuť toho jejich života" individuálně. Změňte své stravování a změnte tak i vztah k sobě samým! Více o mne se dozvíte zde>>

Komentáře