Měla bych?

Musím vstát dřív, abych stihla udělat snídani… pak odvedu děti do školky, nakoupit, do práce, z práce,… Musím ještě oprat prádlo… Tak ještě naložím myčku a zaběhnu na poštu… Ještě napíšu článek na blog :-D

Znáte tento monolog v hlavě? Hlavně Vy ženy?

 

Kolikrát se přepínáme, abychom vše splnily… aby byly naše rodiny spokojené… vše děláme v dobré víře, ale ve skutečnosti pomalu a postupně odrovnáváme samy sebe:-( Naše štěstí je domácí štěstí! Když vše doma funguje jak má… Jak může ale domácnost fungovat bez nás? Pečujme o sebe, ať můžeme skutečně pečovat o druhé!

Z čeho chceme druhým dávat když sami nemáme?

 

Když už pohár přetéká, často nás odešle do postele nějaká nemoc… Je potřeba si uvědomit, že nemoc je jako ledovec. To co vidíme, projev nemoci, je pouze ta špička ledovce. Je potřeba pátrat po příčině do hloubky. Zapadní medicína nám v tomto ohledu nabízí dost krátkozraká rešení. Tato řešení zatahují špičku ledovce zpět pod hladinu. Bohužel se nám v první řadě uleví, ale příčinu neřeší. Tak jako ledovec sám nezmizí. Z toho pocitu, že my si přece nemůžeme jít lehnout, saháme po rychlých vyprošťvácích,  jako jsou růžové tabletky či barevné horké nápoje…

ledovec

Právě klid a odpočinek je to co potřebujeme pro hledání odpovědí. Tělo volá po objevení příčiny a po výživě, aby mělo sílu se s daným problémem poprat!

 „I mě tento týden odeslalo mé tělo na dva dny do postele. Jednoznačně hned nahodilo teplotu 39,5 stupně a bylo hotovo. Ležela jsem a přemýšlela jak to tatínek zvládne s naším půl letým Marcem a co všechno musím určitě udělat… Po několika hodinách bylo jasno, že nic neudělám a začala jsem si užívat klidu a spánku. Teď cítím takový příval energie a uzemnění… Zase vím co chci. Určitě si toto zastavení zase dopřeju, ale rozhodnu se pro něj sama:-)“

My ženy jsme expertky na potlačování svého těla. Je jedno jestli se jedná o domácnost či podnikání, prostě jedeme dokud nedapadneme, jak se lidově říká, na hubu. Kafíčka, čokoláda, cukr,… Hledáme různé zdroje energie jen abychom nemuseli odpočívat! Jak funguje cukr v našem těle si můžete přečíst v mém ebooku zdarma 7 kroků ke zdraví.

Jak z tohoto bludného kruhu ven?

 

Pro vitalitu Vašeho těla je na prvním místě strava…

detox

Často slýchávám, že je potřeba nejdříve najít tu příčinu. Hledat příčinu a cpát se… No nevím. Určitě vím, že dům bez cihel (slámy či dřeva:-)) postavit nelze! A výživa pro naše tělo jsou přesně tyto cihly. Je potřeba našemu tělu dodat zázemí a bezpečí. Příčina se pak hledá daleko snadněji. 

Jaké jsou má konkrétní doporučení:

1) vdejte se cukru jako zdroje energie (neříkám, nejíst ho vůbec:-)). I já miluju posezení u dobrého kafíčka s dortíkem. Dejte si jen tak pro chuť a radost!

2) pít dostatek pramenité čisté vody

3) jíst přirozené potraviny pro náš organismus

Ať už se cítíte unavené, nemocné, demotivované či oplácené, dopřejte svému tělu plnohodnotnou výživu a očistu !

Připravila jsem pro Vás 14ti denní RESTART VAŠEHO TĚLA! Naučíte se smysluplně, chutně a zdravě o sebe pečovat.

Zapomeňme na chvilku na módní trendy, plochá bříška, větší prsa, menší prsa, hustší vlasy… Nepřirozené komplexní umělé koktejly, diety podle bílkovin, atd. atd. Je toho tolik! Přitom je to jednoduché. VRAŤME SE K PŘIROZENOSTI A UZDRAVME SAMI SEBE!

Jako ukázku mám pro Vás SEXY SMOOTHIEEEEEE :-)

 

Snad každá žena touží být krásná, energická, sexy, být plná života, skvělá máma a dělat to, co jí baví!

Snad každý muž touží po ženě, která je krásná, energická, sexy, je plná života, skvělá máma a dělá to, co jí baví!

BUĎME KRÁSNÉ, ENERGICKÉ, SEXY, PLNÉ ŽIVOTA, SKVĚLÉ MÁMY A DĚLEJME TO, CO NÁS BÁVÍ!

Krásné začínající jaro! S úctou Zdenka Solari

Zdenka Solari

Jmenuji se Zdenka Solari a miluju žít život naplno! A jídlo je pro mě palivem na této cestě! Stravování pro mě není o příkazech, tabulkách a vědeckých doporučeních... Vnímám jídlo jako příběh každého z nás. Každý jsme jiný a hledám s klienty "Chuť toho jejich života" individuálně. Změňte své stravování a změnte tak i vztah k sobě samým! Více o mne se dozvíte zde>>

Komentáře