7 kroků ke zdraví

7 jednoduchých kroků,

díky kterým se budete cítit

zdravěji, vitálněji, zářivěji!

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Zdenčina práce se ke mně dostala v době, kdy stále intenzivněji vnímám ve svém těle potřebu věnovat mu kvalitnější péči, a to i po stránce výživové. Líbí se mi, že nepropaguje jeden konkrétní stravovací trend, ale že nás podporuje ve vědomém přístupu k tomu, co si kupujeme a následně jíme. Individuální volba na základě intuice a selského rozumu, namísto bezmyšlenkovitého následování zaběhnutých společenských konceptů. Inspirativní čtivo, ve kterém oceňuji také jednoduchost praktických rad, které můžeme hned začít aplikovat v běžném životě.

Jana Dvořákovábioložka a lektorka vědomé práce s tělem

Cas od casu si precitam rada a s nadsenim staro-nove informacie o jedle, koreni, vareni ci prezivam cez pisomnu formu pribehy inych ludi a nechavam sa inspirovat. Tento e-book je iny, v com? Mozno v autorke, ktora si presla tazkou a osobnou cestou plnou zakrut a prekazok, kde nevidela co ju caka a vyskusala vsetko na sebe. Som farmaceut a chemik, ale priklanam sa k prirodnej medicine nasich starych mam a rada si davam poradit od matky prirody. Zdenkina tvorba je plna pohody a pokory zaroven, na nic sa nehra, je prirodzena, lahko sa cita a chape a nabija vas energiou kazdym slovom ci radou. Krasna, zdrava a pritazliva s chutou zit naplno - to je presne to co som si odniesla od autorky a mimo to este ze po precitani som zistila, ze pozorujem farbu mocu :) hahaha a pijem viacej vody a tesim sa na nove recepty a napady.

Dr. M. Jurkovičoválékarnice

Když mi na našem prvém setkání na jednom ze společných výcviků tahle mladá krásna a zdravím překypujíci Žena s úsměvem a vnitřním klidem jeji vlastním pronesla: "Před x-lety jsem úplně jídlem vyléčila Crohna, ekzém a vypadané vlasy..!" mi nejdříve zamrznul úsměv na rtech..V zápětí mi vyhŕkli slzy dojetím, pak nastoupila řeč mysle lékárnika s 11-ti letou praxí: "Počkej jak VY-LÉ-ČI-LA!? Co to bylo za léky? Bez léku? Jídlem??? Potřebuji důkazy! Máš fotky? Lékářské zprávy! Tomu nemůžu uvěřit..!!!" Od našeho prvního setkání uběhl téměř rok. Jsem ze srdce vděčnej této úžasné a moudré Ženě za to, že byla u startu mé proměny a také díky ní se můj život převrátil naruby! Díky jejím pravdivým a jednoduchým pohledům na vztah mezi jídlem a kvalitou proživání jsem si uvědomil mnoho souvislostí. Implementoval jsem do každodenního života tyto jednoduché kroky a mohu potvrdit - Je to JÍZDA!;) Přestal jsem "prodávat léky," začal jsem vědomě přistupovat k svému životu a zdraví, věnuju se lidem a tohle poznáni ve spojení s mými zkušenostmi šířim dál.. Děkuji ti za to, že si posbírala odvahu, energii a rozhodla si se "pandémii" pod názvem "Chuť Žít" šířit dál do světa! Přeji hodně lidí, kteří i díky tobě dostanou stejně jako já znovu chuť žít!

P.Š.www.dreampharmacy.cz

Před nějakou dobou jsem sklouzla ke stravování, které mi nevyhovovalo, klasicky české kuchyni. Cítila jsem se unavená a po porodu jsem potřebovala doplňovat spoustu vitamínů a tělu prospěšných látek. Dříve jsem už jedla zdravěji, ale pořád mi něco chybělo. Sice jsem jedla zelené superpotraviny, ale nestačilo mi to. Zdenky e-book ke mně přišel jako na zavolání. Jednoduché rady, které jsem snadno aplikovala do praxe. Více živé stravy, protože chci být živá 🙂 a přitom se nemusím vzdávat toho, co mám ráda. 51:49 mi skvěle funguje. Připojila jsem to k tomu co už dělám a voilá, příval energie je tu 🙂 a v pohodě zvládám i kojení mé 5m dcery. Taky pro mne byla velice přínosná informace jak poznat, že tělo má dost vody, konečně mi to někdo vysvětlil! Díky Zdeni 🙂

Zuzka Sluníčko SýkorováUmělkyně