JAK SE(BE) UZDRAVIT

ONLINE PROGRAM

  

LÍBILA SE VÁM OCHUTNÁVKA V PODOBĚ EBOOKU ZDARMA?

  

ANO? A máte zájem tutu krásnou teorii uvést do praxe, mám pro Vás nabídku online kurzu...

Pojďte se mnou 14denní cestou, kde Vás online provedu každým dnem změny Vašeho jídelníčku, tzn. každý den změny vtahu k Vašemu fyzickému tělu. Jednoduchá a výborná jídla každý den. Uvaří je opravdu každý, protože kurz Vás povede krok po kroku. OD NÁKUPU AŽ PO TALÍŘ.

Každé jídlo je navíc natočeno na video, aby vše bylo pro Vás ještě jednodušší.

  

Denně se stýkám s lidmi, kteří si přejí být štíhlejší, vitálnější, mladší, krásnější...

Chtějí mít v pohodě trávení, krásnou pleť, bohaté vlasy, nemít alergie, ekzémy, akné....

  KAŽDÝ SE CHCE CÍTÍT DOBŘE!

Aby měl energii na koníčky, rodinu a práci, která ho baví!

  

Před deseti let jsem bojovala o život a  dozvěděla jsem se diagnózu Crohnova choroba... Zbořil se mi svět a měla jsem chuť do zabalit. Ekzémy po celém těle, vypadané vlasy, opuchlá. Budoucnost mi ukazovala, že skončím sama nemocná v invalidním důchodu, bez peněz, bez dětí a bez rodiny.

Cítila jsem se unavená, nemocná a nepřitažlivá... Můj život ovládala moje nemoc a igelitka léků z lékárny a čekalo mě dalších třeba 50 let takového života :-(

Na první fotce jsem kráčela předepsanou cestou. Vystudovala jsem střední a pak vysokou školu. Žila jsem, tak jak jsem měla žít. Šla jsem po té správné cestě, podle své rodiny a okolí. NEBYLA TO MÁ CESTA! 

Nemoc mi ukázala cestu...

Celý můj příběh si můžete přečíst zde.

 

Roky jsem hledala, zkoušela... různé způsoby starování, léčitelé, bylinky...

Hledala jsem odpovědi... Proč jednomu funguje toto a druhému něco úplně jiného. A jaký vliv má na náš život psychika či cvičení?

To co mmě přivedlo mě ke zdraví, jsem zpracovala do tohoto kurzu!

 

  • 14 dní chutného jednoduchého vaření - provedu Vás od nákupu až po talíř
  • bez počítání kalorií, omezení a vážení porcí, sníte kolik chcete :-)
  • za 14 dní pocítíte výsledky a sílu Vaše těla...
  • budete se cítit vitálněji, budete méně spát, mít krásnější pleť...

ZA 14 DNÍ BUDETE CÍTÍT CO VAŠE TĚLO UMÍ!

Svým autům často věnujeme větší pozornost než sami sobě! 

DEJTE SVÉMU TĚLU PALIVO, KTERÉ MU PATŘÍ!

JAK SE(BE) UZDRAVIT

14 denní online program

cena: 690 Kč

Přeji si, aby program byl dostupný pro každého z Vás! Proto...

  • jsem zvolila jsem online formu, aby jste vše zvládli z pohodlí domova.
  • připravila pro Vás jednoduchý nákupní seznam
  • a každý recept jsem Vám natočila na video
  • naučte se principy a nezaplaťte pouze za jednorázové sestavení jídelníčku
  • čerpejte sílu z jídla a nekupujte předražené umělé doplňky stravy

nyní můžete investovat do svého zdraví... už budute vědět co a kde nakupovat a jak si uvařit velmi snadno chutné a zdravé jídlo, které Vaše tělo podpoří

 

 

 

 


BOJÍTE SE ONLINE KURZU?

Nebojte... po zaplacení Vám přijdou všechy instrukce na email a stránky Vás krásně navedou.

A díky této formě, mám pro Vás recepty takto krásně natočené:-)

Smoothie pro krásu pleti a vitálnost žen i mužů :-)


 BUDE VÁŠ POSTUP FUNGOVAT I MNĚ?

Nefunfuje pouze těm, co jej nedodrží či nezkusí :-) Tímto programem jsem provedla už pře sto lidí... Některé reference si můžete přečíst zde. Vše mám vyzkoušené na sobě a svých nejbližších.


 Přeji si, aby jste měli dostatek času si programem projít a ověřit si jeho účinnost na svém těle.

Kdybyste i přesto na sobě necítili žádné účinky, vrátím Vám Vaše peníze zpět!


MÁTE JEŠTĚ NĚJAKÉ OTÁZKY?


Přemýšlela jsem , jak mám změnit svůj jídelníček, Věděla jsem, že je s ním něco v nepořádku, protože jsem měla dost zdravotních potíží s trávením od pálení žáhy přes zácpu, lámaly se mi nehty a třepily vlasy a cítila jsem se pořád trochu oteklá, i když celkem sportuju. V té době jsem jedla nízkotučné jogurty a hlavně ty „bifi“, abych měla bříško plné hodných bakterií, celozrnné pečivo ze supermarketu kvůli vláknině, abych neměla zácpu, řídila jsem se obecnými doporučeními a tím, v čem jsem vyrostla, ale necítila jsem se o moc lépe. A jednoho dne jsem potkala Zdenču:-) …od ní jsem poprvé slyšela o detoxikaci těla pomoci jídla a vyzkoušela jsem i její 14denní detoxikační program , založený krom jiného i na receptech, které pro mě byly jednoduché a dostupné na čas i suroviny:-). Šla jsem do toho naplno. První 2 dny jsem cítila velkou únavu a bolely mě svaly, věděla jsem, že se mi vyplavují do krve toxiny z buňek, tak jsem pila víc čisté vody a potíže zmizely. Po pár dalších dnech jsem měla víc energie a lépe mi to myslelo. Přiznám se, že ke konci jsem měla velkou chut na čokoládu…no jo, neodolala jsem:-), ale vím, že příště bych to řešila zdravější verzí živé (raw) čokolády. 14denní program mi pomohl i v tom, že jsem se naučila jednoduché recepty na chutná jídla, které jsem tak dlouho bezradně hledala. Některé z nich používám stále, cítím se dobře, lépe spím, zlepšila se mi kvalita vlasů i nehtů a zmizely potíže s trávením. Nyní si už dokážu sestavit plnohodnotný jídelníček sama, ale k tomu mi hodně pomohly informace a inspirace od Zdenči, které mi doslova změnily život.

MUDr. Lucie Měsíčkovápraktická lékařka

Potřeba pustit se do detoxu přišla před dvěmi roky. V únoru 2014. Cítila jsem se v té době opět "obtloustlá". Chtěla jsem nejen odložit znovunabyté kilogramy, ale pročistit i tělo. Klystýr mi v té době připadal moc šílený, a tak jsem uvítala tuto jednoduchou, přirozenou variantu ­ detoxikovat se skutečnými potravinami, ne namíchanými preparáty z laboratoře. Nadšeně jsem nakoupila suroviny a pustila se do kůry. Nejvíce jsem ocenila jídelníček. 14 dní jsem nemusela řešit, co jíst. Přemýšlet, podle jakých kritérií vybrat a nakoupit potraviny. První odezvu jsem ucítila již první den, kdy jsem pociťovala průplach střev. První dva dny jsem měla hlad a ke konci kůry jsem měla zase pocit, že pořád jenom jím. Nestíhala jsem jíst 5krát denně. Blížil se čas obědu a já ještě neměla v sobě svačinu :­DD Za těch 14 dní jsem se naučila pít více vody přes dopoledne, cca 1,5 ­ 2l. Celkově málo solím, pepřím a kořením. Vychutnávám si přirozenou chuť ovoce a zeleniny. Splnil se mi můj cíl. Čtyři kila šla dolů aniž bych o to usilovala cíleným cvičením. Každé ráno jsem 10 minut cvičila pozdrav slunci, a i když se jednalo o pouhou změnu pozic, překvapilo mě, že jsem se u toho zapotila. Celkově jsem cítila více energie a užívala si své tělo. Líbí se mi Zdenčin přístup. Najít vlastní, individuální „nejen výživový“ směr. Nedržet se křečovitě pravidel, ale naslouchat sobě. Co je teď, v dané situaci, pro mě to nejlepší. Začala jsem experimentovat v kuchyni a zkoušet nové recepty. Zdeni, inspiruješ mě svým vlastním přístupem. Velmi Ti za něj děkuji.

Mgr. Kristýna Strakováumělkyně