Pivo v těhotenství!

„Horký letní den, zahrádka, mám svátek, mám žízeň a jsem v sedmém měsíci těhotenství… Pivo, pivo, pivo! To jsem přesně potřebovala:-)“

Často vidím na svých klientech a lidech kolem sebe sevřenost pravidly či doporučeními. Mají strach, že když tyto pravidla nedodrží, tak se něco stane. Pokud nedostudujete vysokou školu, nenajdete si dobrou práci. Pokud se nebudete natírat opalovacím ktémem, spálíte se. Pokud nebude používat zubní pastu s fluorem, zkazí se Vám zuby atd. Znáte to? Často už se ani nezamýšlíme, jen vidíme ten děsivý dopad a ten přece nechceme. Nikdo přece nechce mít špatnou práci, být spálený od sluníčka ani mít zkažené zuby. Bohužel toto zastrašovaní není vždycky oprávněné. Je to jen manipulace, aby jsme si koupili nějaký produkt. Cílem dnešní doby je zmatený spotřebitel. Nikdo Vám narovinu neřekne jasnou pravdu. Jedna studie dokazuje „to“, a ta stejná studie z pohledu jiného vědce úplný opak. Co s tím? A jak se v tom všem vyznat?

Jsem taková jednoduchá žena a mám ráda jednoduchá řešení. A mám docela obyčejné přání. Žít život v pohodě, ve zdraví, s lidmi které miluji a být šťastná!

Co je to jednoduché řešení?

 

vodaUvedu příklad o vodě, protože mi často chodí dotazy na filtraci vody. Jakým způsobem filtrovat vodu? Jeden filtr umí odfiltrovat všechno a vrátit minerály, druhý umí vodu i ozářit a zničit choroboplodné zárodky atd.. Je to smutné, ale já vnímám, že dneska vznikl byznys na dvou stranách. Jeden je ten „vodárenský“, který nám účtuje chlór pro naši bezpečnost a zdraví. Druhý byznys je „filtrovací“, který stojí na druhé straně, a ten prodává různá filtrační řešení.

Co je ale největší problém u vody? Není to její kvalita jako v zemích třetího světa. Největší problém je to, že lidé vodu nepijí! A proč ji nepijeme? Nejčastější odpověď od mých klientů je, protože jim nechutná. Proto volí k pití různé domací limonády, čaje, minerálky atd. To, že sladké pití není voda, už píši ve svém ebooku ZDARMA. Také mi voda nechutnala a vybrala jsem si jednoduché a přirozené řešení v podobě aktivního uhlí do vody. Je to tradiční přírodní způsob filtrace vody. Snižuje množství chlóru, dodává vodě minerály, vyrovnává pH a zlepšuje chuť. Hodíte si tento uhlík do jakéhokoliv džbánu či karafy a je to:-) Když jdu ven přeliju si vodu z karafy do nerozbitné lehoučké skleněné láhve a mám vodu stále po ruce. Není to jediné správné řešení, důležité je najít to řešení, které vyhovuje Vám. Pro mě je toto řešení nejpřiroznější a nejjednodušší. 

Nastudovala jsem si toho k filtraci vody hodně, ale ještě za mnou nepřišel klient, který by měl problémy způsobené špatným filtrováním vody. Za to těch příběhů plné problémů způsobené nedostatke vody mám na celou knihu.

A co to pivo? :-) 

 

pivo1Mám to černé kvalitní hořké pivo ráda. Před těhotenství, v těhotenství i po těhotenství. Nejsem žádný pijan, takže to jedno pivko se ztratí. To, že bych si ho na té horké letní zahrádce nedala je pro mě větší stres než to, že piju pivo v těhotenství:-) A díky němu mě napadl tento článek o jednoduchosti:-) Často mám pocit, že
hledáme složitosti tam, kde nejsou!

Už o stravě něco víte? Řídíte se různými doporučeními a není to ono? Líbí se Vám můj jednoduchý přirozený přístup? Během 14 dní Vás provedu online jednoduchým a přirozeným stavováním pro tělo.

Krásné letní dny, buďme sami sebou a žijme naplno!

Zdenka Solari

Jmenuji se Zdenka Solari a miluju žít život naplno! A jídlo je pro mě palivem na této cestě! Stravování pro mě není o příkazech, tabulkách a vědeckých doporučeních... Vnímám jídlo jako příběh každého z nás. Každý jsme jiný a hledám s klienty "Chuť toho jejich života" individuálně. Změňte své stravování a změnte tak i vztah k sobě samým! Více o mne se dozvíte zde>>

Komentáře