14 DENNÍ ONLINE PRŮVODCE ZMĚNOU VAŠEHO STRAVOVÁNÍ

 ZMĚŇ STRAVU A TÍM VZTAH SÁM/SAMA K SOBĚ!

 

Před deseti let jsem bojovala o holý život a  dozvěděla jsem se diagnózu Crohnova choroba... Zbořil se mi svět a měla jsem chuť do zabalit. Ekzémy po celém těle, vypadané vlasy, opuchlá. Budoucnost mi ukazovala, že skončím sama nemocná v invalidním důchodu, bez peněz, bez dětí a bez rodiny.

Cítila jsem se unavená, nemocná a nepřitažlivá... Můj život ovládala moje nemoc a igelitka léků z lékárny a čekalo mě dalších třeba 50 let takového života :-(

 • Dneska jsem ŠEST LET úplně bez léků, bez příznaků Crohnovy nemoci...ZDRAVÁ!
 • Mám krásnou zdravou dvou a půl letou dcerku a další miminko na cestě v bříšku:-)
 • Ten pocit, že mi vlajou mé vlastní vlasy a můžu CO CHCI...

 

CÍTÍM SE KRÁSNÁ, ŠTASTNÁ A ZDRAVÁ! 

PAMATUJETE SI POŘAD JSTE TO CO JÍTE? 

Také jsem pochopila jak velkou roli má v našem životě jídlo, ale takhle néééééé...

 • počítání nesmyslných kalorií
 • vážení každé porce, kterou sníte
 • drahé přístroje
 • bohužel líbivou formou show v televizi :-(

Je to už skoro 10 let a zjistila jsem, že stačí tak málo... 

KONCEPT ověřený mou vlastní zkušeností a dalšími klienty

 • používat přirození potraviny bohaté na živiny pro naše tělo
 • jednoduchý způsob vaření bez vážení a složitých postupů, takže nestrávite v kuchyni půl dne a máte čas na sebe i svoje blízké
 • žádné šílené cvičení na přístrojích

JAK TO KONKRÉTNĚ V PROGRAMU VYPADÁ?

 

1) Přihlásíte se do členské sekce, údaje pro přihlášení dostanete ihned po zaplacení!

 

2) PŘEHLEDNÝ ROZPIS JEDNOTLIVÝCH DNŮ - snadná orientace

 • nákupní seznam
 • rozpis ingrediencí
 • postup
 • a NAVÍC INFOOKÉNKO o nových potravinách

 

 

3) HLAVNÍ JÍDLO FORMOU VIDEA:-)

 

4) Po celou dobu můžete psát své konkrétní otázky na podporu projektu

 

5) BONUSY pro ty co mají Chut' žít, abych Vás ještě víc podpořila na Vaší cestě

 • slevové kupóny na zdravé potraviny
 • další recepty

CO ŘÍKAJÍ TI CO UŽ PROGRAM ABSOLVOVALI:

Přemýšlela jsem , jak mám změnit svůj jídelníček, Věděla jsem, že je s ním něco v nepořádku, protože jsem měla dost zdravotních potíží s trávením od pálení žáhy přes zácpu, lámaly se mi nehty a třepily vlasy a cítila jsem se pořád trochu oteklá, i když celkem sportuju. V té době jsem jedla nízkotučné jogurty a hlavně ty „bifi“, abych měla bříško plné hodných bakterií, celozrnné pečivo ze supermarketu kvůli vláknině, abych neměla zácpu, řídila jsem se obecnými doporučeními a tím, v čem jsem vyrostla, ale necítila jsem se o moc lépe. A jednoho dne jsem potkala Zdenču:-) …od ní jsem poprvé slyšela o detoxikaci těla pomoci jídla a vyzkoušela jsem i její 14denní detoxikační program , založený krom jiného i na receptech, které pro mě byly jednoduché a dostupné na čas i suroviny:-). Šla jsem do toho naplno. První 2 dny jsem cítila velkou únavu a bolely mě svaly, věděla jsem, že se mi vyplavují do krve toxiny z buňek, tak jsem pila víc čisté vody a potíže zmizely. Po pár dalších dnech jsem měla víc energie a lépe mi to myslelo. Přiznám se, že ke konci jsem měla velkou chut na čokoládu…no jo, neodolala jsem:-), ale vím, že příště bych to řešila zdravější verzí živé (raw) čokolády. 14denní program mi pomohl i v tom, že jsem se naučila jednoduché recepty na chutná jídla, které jsem tak dlouho bezradně hledala. Některé z nich používám stále, cítím se dobře, lépe spím, zlepšila se mi kvalita vlasů i nehtů a zmizely potíže s trávením. Nyní si už dokážu sestavit plnohodnotný jídelníček sama, ale k tomu mi hodně pomohly informace a inspirace od Zdenči, které mi doslova změnily život.

MUDr. Lucie Měsíčkováobvodní lékařka

Potřeba pustit se do detoxu přišla před dvěmi roky. V únoru 2014. Cítila jsem se v té době opět "obtloustlá". Chtěla jsem nejen odložit znovunabyté kilogramy, ale pročistit i tělo. Klystýr mi v té době připadal moc šílený, a tak jsem uvítala tuto jednoduchou, přirozenou variantu ­ detoxikovat se skutečnými potravinami, ne namíchanými preparáty z laboratoře. Nadšeně jsem nakoupila suroviny a pustila se do kůry. Nejvíce jsem ocenila jídelníček. 14 dní jsem nemusela řešit, co jíst. Přemýšlet, podle jakých kritérií vybrat a nakoupit potraviny. První odezvu jsem ucítila již první den, kdy jsem pociťovala průplach střev. První dva dny jsem měla hlad a ke konci kůry jsem měla zase pocit, že pořád jenom jím. Nestíhala jsem jíst 5krát denně. Blížil se čas obědu a já ještě neměla v sobě svačinu :­DD Za těch 14 dní jsem se naučila pít více vody přes dopoledne, cca 1,5 ­ 2l. Celkově málo solím, pepřím a kořením. Vychutnávám si přirozenou chuť ovoce a zeleniny. Splnil se mi můj cíl. Čtyři kila šla dolů aniž bych o to usilovala cíleným cvičením. Každé ráno jsem 10 minut cvičila pozdrav slunci, a i když se jednalo o pouhou změnu pozic, překvapilo mě, že jsem se u toho zapotila. Celkově jsem cítila více energie a užívala si své tělo. Líbí se mi Zdenčin přístup. Najít vlastní, individuální „nejen výživový“ směr. Nedržet se křečovitě pravidel, ale naslouchat sobě. Co je teď, v dané situaci, pro mě to nejlepší. Začala jsem experimentovat v kuchyni a zkoušet nové recepty. Zdeni, inspiruješ mě svým vlastním přístupem. Velmi Ti za něj děkuji.

Mgr. Kristýna Straková